Zakres usług

Zakres usług


Hotel Consulting Group to jedna z nielicznych marek w Polsce, która świadczy kompleksowe usługi konsultingowe obejmujące wszystkie kluczowe etapy realizacji inwestycji hotelowych, jak również usługi związane z późniejszym prawidłowym i dochodowym ich funkcjonowaniem.

Od analiz rynku lokalnego i wyznaczenia jego zapotrzebowań, przez pozyskanie finansowania oraz sprawne przeprowadzenie projektu inwestycyjnego, na zatrudnieniu kadry oraz późniejszym wsparciu operacyjnym i zarządzaniu obiektem kończąc. Nasze wieloletnie doświadczenie zdobyte na każdym z tych gruntów pozwala nam na świadomą pomoc w realizacji Państwa celów biznesowych.

Zajmujemy się nie tylko hotelami sensu stricto, ale także wszystkimi usługami komplementarnymi, jakie mogą być w nich świadczone. Gastronomia (restauracje, bary, kluby, kawiarnie), SPA & Wellness, usługi MICE (konferencje, spotkania biznesowe, przyjęcia okolicznościowe, wydarzenia kulturalne, targi) oraz wiele innych nie są dla nas nowością, lecz integralną częścią naszej pracy. Nie ukrywamy również, że nie boimy się nowych wyzwań.